Przyjęty porządek obrad X sesji Rady Miejskiej - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Przyjęty porządek obrad X sesji Rady Miejskiej

Przyjęty porządek obrad X sesji Rady Miejskiej w Tarnowie w dniu 26 maja 2011 r.

1. Otwarcie obrad X sesji Rady Miejskiej.
2. Rozpatrzenie wniosków w sprawie zmiany porządku obrad – przyjęcie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z IX zwyczajnej sesji Rady Miejskiej.
4. Wystąpienia okolicznościowe.
5. Informacja o realizacji uchwał Rady Miejskiej podjętych w 2010 r.
6. Informacja o decyzjach administracyjnych wydanych w Urzędzie Miasta Tarnowa
w 2010 r.
7. Informacja o sposobie załatwienia skarg zarejestrowanych w Urzędzie Miasta Tarnowa w 2010 r.
8. Informacja o współpracy Gminy Miasta Tarnowa z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2010.
9. Informacja o ciałach doradczych Prezydenta:
1) Tarnowskie Forum Przedsiębiorczości,
2) Rada Kultury Gminy Miasta Tarnowa,
3) Rada Sportu Gminy Miasta Tarnowa,
4) Powiatowa Społeczna Rada do spraw Osób Niepełnosprawnych Gminy Miasta Tarnowa,
5) Miejska Komisja Urbanistyczno – Architektoniczna.
10. Stan bezpieczeństwa sanitarnego miasta Tarnowa.
11. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego wraz z wykonaniem budżetu Miasta Tarnowa za 2010 r. – podjęcie uchwały.
12. Rozpatrzenie wniosku w sprawie udzielenia absolutorium Prezydentowi Miasta Tarnowa - podjęcie uchwały.
13. Zmiana uchwały budżetowej Miasta Tarnowa na rok 2011 – podjęcie uchwały.
14. Udzielenie pomocy finansowej Powiatowi Tarnowskiemu (z przeznaczeniem na pokrycie kosztów koncertów muzyki poważnej organizowanych w 2011 r. przez Centrum Paderewskiego Tarnów- Kąśna Dolna) – podjęcie uchwały.
15. Włączenie Szkoły Podstawowej Nr 17 im. E. Kwiatkowskiego w Tarnowie do zespołu publicznych szkół oraz zmiana uchwały w sprawie założenia Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tanowie - podjęcie uchwały.
16. Nadanie imienia Przedszkolu Publicznemu Nr 29 w Tarnowie oraz zmiany w akcie założycielskim Przedszkola - podjęcie uchwały.
17. Przekazanie Specjalistycznemu Szpitalowi im. E. Szczeklika w Tarnowie mienia ruchomego – podjęcie uchwały.
18. Zmiana uchwały w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – podjęcie uchwały.
19. Zmiana Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Tarnowa – podjęcie uchwały.
20. Zmiana w składzie doraźnej Komisji do spraw Strategii Rozwoju Miasta Tarnowa Rady Miejskiej w Tarnowie – podjęcie uchwały.
21. Sprawozdanie z działalności Prezydenta w okresie międzysesyjnym.
22. Zapytania i interpelacje radnych oraz oświadczenia i wolne wnioski.
23. Odpowiedzi Prezydenta na zapytania i interpelacje radnych.
24. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady w okresie międzysesyjnym.
25. Sprawy różne.
26. Zamknięcie obrad X sesji Rady Miejskiej.