Wykaz przedszkoli, szkół i uczelni

 

  • Przedszkola
    • Wykaz przedszkoli podległych GMT (2017-2018)

      1

      Przedszkole Publiczne Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

      ul. Lwowska 38Maria Bogucka621-38-24
      2

      Przedszkole Publiczne Nr 3

      ul. Fryderyka Chopina 8Klaudia Padoł621-17-89
      3

      Przedszkole Publiczne Nr 4

      ul. Szkolna 12Małgorzata Skicka - Stoga636-62-29
      4

      Przedszkole Publiczne Nr 5

      ul. Zagumnie 27Małgorzata Wojtyś626-61-80
      5Przedszkole Publiczne Nr 6ul. Ludwika Waryńskiego 19Danuta Batorska

      655-99-20,

      655-99-21

      6

      Przedszkole Publiczne Nr 8 "Pod Stokrotką"

      ul. Marii Dąbrowskiej 1Małgorzata Kocik627-86-53
      7

      Przedszkole Publiczne Nr 12

      ul. Jasna 6Urszula Piotrowska622-17-78
      8

      Przedszkole Publiczne Nr 13

      ul. Przedszkolaków 7Beata Tomaszewska656-18-46
      9Przedszkole Publiczne Nr 14 z Oddziałem Integracyjnymul. Kazimierza Pułaskiego 93 ADanuta Zawadzka

      636-03-80,

      636-03-81 fax

      10Przedszkole Publiczne Nr 15ul. Krzyska 108Anna Stańczyk

      656-04-95,

      656-04-96 fax

      11Przedszkole Publiczne Nr 17ul. Tadeusza Kościuszki 9Małgorzata Jarska

      655-91-55,

      655-91-68 tel/fax

      12

      Przedszkole Publiczne Nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi

      ul. Westerplatte 10Wioletta Jabłecka-Lelko623-12-30
      13

      Przedszkole Publiczne Nr 19

      ul. Ignacego Paderewskiego 24Anna Stachura636-05-00
      14Przedszkole Publiczne Nr 20ul. Sportowa 4Wioletta Dyngosz-Sapeta

      655-95-04,

      655-95-05

      15

      Przedszkole Publiczne Nr 21

      ul. Burtnicza 11Barbara Nowak656-03-67
      16

      Przedszkole Publiczne Nr 24

      ul. Westerplatte 11Małgorzata Mazur690-32-72, 73
      17

      Przedszkole Publiczne Nr 26

      ul. Bitwy o Wał Pomorski 11Iwona Rojek655-78-88, 91
      18

      Przedszkole Publiczne Nr 27

      ul. Okrężna 32Jadwiga Trzaskalska621-73-35
      19

      Przedszkole Publiczne Nr 29 im. Marii Konopnickiej

      ul. Wilsona 50Ewa Rubacha621-37-06
      20

      Przedszkole Publiczne Nr 31

      ul. Promienna 13Kinga Witek655-66-10
      21

      Przedszkole Publiczne Nr 32

      ul. Długa 23AMonika Sienkowska655-94-04
      22

      Przedszkole Publiczne Nr 33

      ul. Topolowa 5Marta Koziara633-06-34
      23

      Przedszkole Publiczne Nr 34

      ul. Wiejska 29Urszula Ciężadło621-14-34
      24

      Przedszkole Publiczne Nr 35 z Oddziałem Integracyjnym

      ul. Topolowa 4Katarzyna Sabat633-01-18
  • Szkoły podstawowe
    • Wykaz szkół podstawowych podległych GMT (2017-2018)

      1

      Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej

      ul.Władysława Reymonta 30Adam Wojerz 636-37-40
      2

      Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Stanisława Konarskiego

      ul. Szewska 7Zofia Drwal 

      655-73-66,

      655-73-67

      3

      Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Marii Konopnickiej

      ul. Mikołaja Kopernika 10Leszek Marek 688-86-58
      4

      Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki

      ul. Skowronków 8Bernadetta Walczak621-22-60
      5

      Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

      ul. Bitwy pod Studziankami 5Dorota Zaleśny621-19-00
      6

      Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orląt Lwowskich

      ul. Marii Dąbrowskiej 6Jakub Patuła690-81-10
      7

      Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Romana "Sybiraka" Sanguszki

      ul. Niedomicka 20Maria Barczyk626-69-58
      8

      Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 11 im. Marii Dąbrowskiej

      ul. Mościckiego 177aElżbieta Wójcik622-15-85
      9

      Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Stefana Jaracza

      ul. Krzyska 118Jadwiga Jachym625-10-14
      10

      Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Gen. Józefa Bema

      ul. Krupnicza 8Teresa Kot

      655-73-73,

      655-76-76

      11

      Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Jana Kochanowskiego

      ul. 3-go Maja 10Ewa Świądro-Mielak 636-05-60
      12

      Szkoła Podstawowa Nr 20 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków

      ul. Zbylitowska 7Andrzej Kot 

       633-15-17,

      633-00-40 fax

      13

      Szkoła Podstawowa Nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika

      ul. Mikołaja Kopernika 5Mariusz Zając688-80-88 tel/fax
  • Szkoły ponadgimnazjalne
    • Wykaz szkół ponadgimnazjalnych i zespołów szkół podległych GMT (2017-2018)

      1

      I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego

      ul. Józefa Piłsudskiego 4Jadwiga Skolmowska688-84-40 tel/fax
      2

      III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

      ul. Kazimierza Brodzińskiego 6 Jan Ryba688-84-00 tel/fax
      3

      V Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Korczaka

      ul. Tadeusza Rejtana 20Joanna Jasiak 621-05-14 tel/fax
      4

      VII Liceum Ogólnokształcące

      ul. Stanisława Staszica 8Marian Kozik688-84-09 tel/fax
      5

      XVI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej

      ul. al. Solidarności 18Piotr Dusza688-90-55 tel/fax
      6

      XXI Liceum Ogólnokształcące Sportowe

      ul. Józefa Szujskiego 15Marek Niemczura

      627-85-45, tel/fax

      636-85-45

      7

      Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1: 

      - Szkoła Podstawowa Nr 17 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

      - IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

      ul.Cypriana Kamila Norwida 22 Anetta  Święch 633-03-46
      8

      Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2:

      - Gimnazjum Dwujęzyczne im. Świętej Kingi 

      - II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego

      ul. Adama Mickiewicza 16  Halina Pasternak655-88-95 tel/fax
      9

      Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4: 

      - Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Jana Pawła II 

      - VI Liceum Ogólnokształcące 

      - Szkoła Policealna Nr 1

      Osiedle Legionów Henryka Dąbrowskiego 16Tadeusz Ogrodnik

      622-32-21,

      622-43-41 tel/fax.

      10

      Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi

      - Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 25 

      - XX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi

      ul. Wojciecha Bandrowskiego 4Stanisław Gała

      655-80-18,

      655-80-19,

      621-51-44 fax

      11

      Zespół Szkół Budowlanych:

      - XVII Liceum Ogólnokształcące 

      - Technikum Nr 7 

      - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 5 

      - Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 2

      ul. Legionów 15Ludwik Chruściel621-35-66 tel/fax
      12

      Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych im. Tadeusza Kościuszki: 

      - XV Liceum Ogólnokształcące 

      - Technikum Nr 9 

      - Branżowa Szkoła I stopnia Nr  7 

      - Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 1

      ul. Sanguszków 28Alicja Czerwińska-Franek

      622-00-75 tel/fax

      688-84-04

      13

      Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego: 

      - XIII Liceum Ogólnokształcące

      - Technikum Nr 3

      - Branżowa Szkoła I stopnia Nr  3 

      - Szkoła Policealna Nr 4

      ul. Generała Józefa Bema 9/11Jerzy Feret

      636-10-76 tel/fax

      636-10-77,

      636-10-78,

      636-10-79

      14

      Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych: 

      - XII Liceum Ogólnokształcące 

      - Technikum Nr 4 im. Tadeusza Tertila

      - Branżowa Szkoła I stopnia Nr  2 

      - Szkoła Policealna Nr 3

      ul. Józefa Szujskiego 13Jan Onak

      621-61-84,

      621-61-83 fax

      15

      Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Jana Paderewskiego: 

      - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia 

      - Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia 

      - Szkoła Muzyczna I Stopnia 

      - Szkoła Muzyczna II Stopnia

      ul. Norberta Lippóczy'ego 4Jolanta Światłowska

      621-04-08,

      621-92-43 fax

      16

      Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika: 

      - Technikum Nr 5 

      - XIV Liceum Ogólnokształcące

      - Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 4

      - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 6

      ul. Kazimierza Brodzińskiego 9Magdalena Siedlik 621-83-16 tel/fax
      17

      Zespół Szkół Plastycznych: 

      - Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych im. Artura Grottgera 

      - Liceum Plastyczne 

      - Policealne Zawodowe Studium Plastyczne

      ul. Stanisława Westwalewicza 6Janusz Jędrzejczyk

      622-21-41,

      622-05-53

      18

      Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych: 

      - Technikum Nr 6

      - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 4

      ul. Józefa Piłsudskiego 19Andrzej Bartnik

      655-97-11,

      655 97 12 fax 

      19

      Zespół Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego: 

      - Technikum Nr 1 

      - VIII Liceum Ogólnokształcące 

      - Szkoła Policealna Nr 2

      ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 17Krzysztof Kołaciński

      688-99-00,

      688-99-02 fax

      20

      Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Eugenii Gierat: 

      - Przedszkole Specjalne 

      - Szkoła Podstawowa Specjalna 

      - Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia 

      - Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

      ul. Tadeusza Romanowicza 9Krzysztof Zeliaś

      626-33-84

      626-30-12

      21

      Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabo Słyszących: 

      - Szkoła Podstawowa Specjalna dla Niesłyszących i Słabo     Słyszących

      - Branżowa Szkoła Specjalna I stopnia dla Niesłyszących i Słabo     Słyszących 

      - Liceum Ogólnokształcące Specjalne dla Niesłyszących i Słabo Słyszących 

      - Technikum Specjalne dla Niesłyszących i Słabo Słyszących 

      ul. Norberta Lippóczy'ego 4aBeata Domańska690-49-99
      22

      Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych:

      - Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta Chmielowskiego Łukasza Samodzielnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej

      ul. Lwowska 178 aBeata Duda631-54-23
      23

      Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego: 

      - IX Liceum Ogólnokształcące 

      - Technikum Nr 2 

      - Technikum Nr 11

      - Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1

      - Szkoła Policealna Nr 5

      - Centrum Kształcenia Ustawicznego im. ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego:       

      - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych       

      - Szkoła Policealna dla Dorosłych Nr 3

      ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 21Andrzej Rzeszutko

      636-08-10

      633-01-24

      636-08-11 fax
       

  • Szkoły wyższe
    • Wykaz szkół wyższych w Tarnowie

      1

      Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

      ul. Mickiewicza 8prof. PWSZ, dr hab. inż. Jadwiga Laska14 631 66 20
      2

      Wyższa Szkoła Biznesu, National-Louis University w Nowym Sączu - Wydział Zamiejscowy w Tarnowie

      ul. Kochanowskiego 30dr Dariusz Woźniak (dziekan)14 629 60 47
      3

      Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie

      ul. Waryńskiego 14,prof. MWSE, dr hab. Michał Woźniak14 688 00 19,
      ul. Szeroka 9,14 688 00 20
      4

      Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie - Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie

      ul. Piłsudskiego 6prof. UPJPII, ks. dr hab. Janusz Królikowski (dziekan)

      14 622 33 31,

      14 621 35 04 (5) w. 618, 617

      5

      Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie

      ul. Piłsudskiego 6ks. dr hab. Andrzej Michalik14 621 35 04 (5)
      6

      Tarnowska Szkoła Wyższa w Tarnowie

      ul. Mościckiego 27dr Antoni Stańczyk14 657 10 56
      14 657 10 55
  • Pozostałe placówki oświatowe
    • Wykaz pozostałych placówek oświatowych podległych GMT (2017-2018)

      1

      Tarnowskie Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego

      ul. Józefa Szujskiego 13Marek Onak621-26-81 tel/fax
      2

      Bursa Międzyszkolna

      ul. Św. Anny 1Ewa Strojna

      621-97-46,

      655-97-46

      3

      Pałac Młodzieży

      ul. Józefa Piłsudskiego 24Jerzy Kosiba

      621-15-41,

      622–03–85

      4

      Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

      ul. Chyszowska 3Renata Mielak

      655-99-95,

      655-99-96

      5

      Specjalistyczna Poradnia Profilaktyczno-Terapeutyczna

      ul.Józefa Szujskiego 25Agnieszka Latos

      622-27-96,

      636-27-96