Sukcesy strzelców Delfina w Siedlcach - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Sukcesy strzelców Delfina w Siedlcach

Kilka bardzo dobrych wyników osiągnęli młodzi zawodnicy Sekcji Strzeleckiej Delfin Tarnów, rywalizujący w odbywających się w Siedlcach XVII Ogólnopolskich Zawodach Strzeleckich „Zlot Orlików”.

Zawodnicy Sekcji Strzeleckiej Delfina Tarnów

W wyniku dwudniowych zmagań, Aleksandra Radecka z wynikami 361 oraz 356 pkt. zajęła czwarte miejsce w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów młodzików. Również czwartą lokatę w kwalifikacjach - osiągając rezultaty 357 i 362 pkt. - zapewnił sobie startujący w tej samej konkurencji i w tej samej kategorii wiekowej, Adrian Baranowski. Oboje zakwalifikowali się tym samym do finału Zlotu Orlików. Tam Adrian wywalczył trzecią lokatę, a Ola zajęła czwarte miejsce, osiągając tym samym życiowy sukces.

Podczas tych zawodów odbył się również finał „Strzelania w Sieci”. Młodzicy z całego kraju przez cały rok rywalizowali w pięciu rundach kwalifikacyjnych w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego. Najlepsza ósemka zmierzyła się natomiast w finale w Siedlcach. Finał zakończył się sukcesem Huberta Słowika z Delfina Tarnów, a trzecią lokatę zapewniła sobie Adrian Baranowski.