Siedem medali i dwa wygrane finały strzelców Delfina - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Siedem medali i dwa wygrane finały strzelców Delfina

Siedem medali wywalczyli młodzicy z Sekcji Strzeleckiej Delfina Tarnów, startujący w niedzielę w Lidze Młodych Strzelców. Organizatorem zawodów przeznaczonych dla zawodniczek i zawodników do lat 15 był Krakowski Klub Sportowy Precyzja.

Strzelcy Delfina Tarnów

W konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów wśród dziewcząt zwyciężyła Aleksandra Radecka, w rywalizacji młodzików triumfował natomiast Adrian Baranowski. Trzecie lokaty w tej konkurencji zapewnili sobie natomiast Patrycja Podwika oraz Hubert Słowik.

W Krakowie rywalizowano także w konkurencji pistolet pneumatyczny podpórka broni 40 strzałów. Drugie miejsce wśród chłopców wywalczył w niej Patryk Bobrowski, a na trzecich pozycjach sklasyfikowani zostali Martyna Słowik i Aleksander Suszczyński.

Dodatkowo rozegrane zostały dwa finały, do których zakwalifikowały się najlepsze szóstki w klasyfikacji łącznej dziewcząt i chłopców. Zaprezentowało się w nich aż sześcioro zawodników Delfina. Mało tego oba finały zakończyły się wygranymi podopiecznych trenerki Barbary Brożek. W pistolecie pneumatycznym najlepszy okazał się Adrian Baranowski (trzecie miejsce zajęła Aleksandra Radecka, a czwarty był Hubert Słowik), w finale pistoletu pneumatycznego z podpórki broni triumfował natomiast Patryk Bobrowski (Aleksander Suszczyński i Martyna Słowik zajęli odpowiednio miejsca czwarte i piąte).