Seniorzy uhonorowali prezydenta miasta - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Seniorzy uhonorowali prezydenta miasta

Tarnowscy seniorzy przyznali prezydentowi miasta, Romanowi Ciepieli, Złotą Honorową Odznakę. Uzasadniając wyróżnienie podkreślali, że doceniają dialog, partnerstwo, empatię i szacunek, okazywane im przez prezydenta Tarnowa.

Złotą Honorową Odznakę Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów seniorzy wręczyli prezydentowi w czasie uroczystego spotkania członków Związku, w którym uczestniczyło ponad 300 osób. W uzasadnieniu czytamy, że odznaczenie zostało przyznane za zaangażowanie i pracę na rzecz podnoszenia jakości życia osób starszych w Tarnowie oraz wspieranie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, liczącego blisko cztery tysiące członków.

Dziękując za wyróżnienie, prezydent życzył seniorom zdrowia oraz życzliwości i wsparcia ze strony otoczenia. - Niech jesień życia będzie dla Państwa najlepszym czasem na spełnianie marzeń i realizację pasji, a każdy dzień niech przynosi wiele radości i satysfakcji - mówił prezydent Tarnowa.

(dm)

fot. Niezależny Serwis Informacyjny KADR