Medale i odznaki na jubileusz Metalu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Medale i odznaki na jubileusz Metalu

Podczas odbywającego się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej jubileuszu 95-lecia Metalu Tarnów nagrodzono najbardziej zasłużonych działaczy jednego z najstarszych tarnowskich klubów.

Złote Krzyże Zasługi przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę otrzymali: Tomasz Gawron i Stanisław Racibor, Brązowymi Krzyżami Zasługi uhonorowano natomiast Ryszarda Chrzanowskiego i Andrzeja Nowoświata.

Złotą odznakę „Za Zasługi dla Sportu”, przyznaną przez ministra sportu i turystyki Witolda Bańkę otrzymał Andrzej Madej, srebrną odznaczono Ryszarda Chrzanowskiego.

Emil Pabian uhonorowany został przez prezydenta Tarnowa, Romana Ciepielę, Dukatem Tarnowskim 2017 za długoletni twórczy wkład pracy na rzecz tarnowskiego sportu i społeczności lokalnej. Listy gratulacyjne od Romana Ciepieli otrzymali natomiast: Ryszard Chrzanowski, Tomasz Gawron, Henryk Łabędź, Andrzej Madej i Stanisław Reczek.

Nie zabrakło również wyróżnień przyznanych przez Małopolski Związek Piłki Nożnej. Odznakę Zasłużonego działacza MZPN otrzymał Emil Pabian. Złotymi Honorowymi Odznakami MZPN nagrodzono Jerzego Gawlika i Adama Wajsa, srebrnymi uhonorowano Tomasza Gawrona, Antoniego Gorkę, Ryszarda Chrzanowskiego, Jacka Czarnika, Tadeusza Papugę i Jana Lisiaka, a brązowe otrzymali Marcin Tubek, Grzegorz Kot, Jakub Drwal oraz Piotr Kolbusz.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ