Kanon Architektury ZGŁOSZENIA DO KONKURSU - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Kanon Architektury ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

Można się już zgłaszać do konkursu Kanon Architektury. W tegorocznej edycji nagrody będą przyznawane w kategorii najładniejsza reklama. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października.

W konkursie mogą wziąć udział właściciele budynków, które znajdują się na terenie Tarnowa Ocenie zostaną poddane te budynki, na których w ciągu ostatniego roku wykonano montaż nowej reklamy. Organizatorzy chcą nagrodzić tych, którzy dbają o estetykę.

Komisja konkursowa weźmie pod uwagę kilka kryteriów, m.in.: wygląd i ogólne wrażenie, atrakcyjność formy i kolorystyki w kontekście otaczającej przestrzeni, rodzaj i jakość stosowanych materiałów.

Zgłoszenia przyjmowane są  do końca października w Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4.

Szczegółowe informacje o konkursie w regulaminie:

Regulamin konkursu Kanon Architektury.doc 71,50 kB

(ww)