Godziny otwarcia TOSiR w długi weekend - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Godziny otwarcia TOSiR w długi weekend

W jakich godzinach będą czynne obiekty Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas zbliżającego długiego weekendu majowego? Sprawdzamy i podajemy również godziny otwarcia obowiązujące 30 maja.

Park Wodny przy Piłsudskiego

Hala widowisko-sportowa przy ul. Krupniczej będzie nieczynna 1-3 maja oraz 30 maja. Podobnie będzie z Centrum Odnowy Biologicznej przy ul. Traugutta, które czynne będzie tylko we wtorek, 2 maja od godz. 8 do 20.

Z Parku Wodnego można skorzystać 1,2 i 30 maja w godz. od 8 do 22 (ostatnie wejście o godz. 21). Pływalnia przy Piłsudskiego zamknięta będzie w piątek, 3 maja. Z kolei Miejski Dom Sportu będzie otwarty w zbliżający się długi weekend. 1 i 3 maja obiekt będzie otwarty od 8 do 22 (ostatnie wejście o 21), natomiast 2 maja czynne będzie od 6 do 22 (ostatnie wejście o 21). 30 maja basen w Mościcach będzie zamknięty.

Stadion Sportowy przy ul. Piłsudskiego 32 oraz CWiR Kantoria będą czynne 1-3 maja oraz 30 maja od godz. 8 do 20. Centrum Aktywnego Wypoczynku przy al. Tarnowskich będzie otwarte 1 i 3 oraz 30 maja od godz. 8 do 16, natomiast 2 maja od godz. 12 do 20.

Tereny rekreacyjne TOSiR przy ul. Wojska Polskiego będzie można odwiedzić 1 i 2 maja w godz. od 9 do 21. Zamknięte będą jednak 3 i 30 maja.

(ww)