Dzień Muzyki Dawnej - koncert - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dzień Muzyki Dawnej - koncert

W Zespole Szkół Muzycznych odbędzie się koncert "Dzień Muzyki Dawnej". Na scenie sali koncertowej 20 marca o godzinie 17 zagrają uczniowie oraz pedagodzy, wraz z orkiestrą ZSM.

koncert w muzyku

W programie znajdą się utwory J.S. Bacha i A. Vivaldiego. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Przed koncertem odbędą się też warsztaty "Wybrane zagadnienia interpretacyjne barokowych utworów na instrumenty klawiszowe", które poprowadzi dr Joanna Kwinta-Zielińska z Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie. Wstęp na nie jest wolny, a przyjść może każdy chętny. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.30.

(mt)