Mateusz Różański wystartuje Orlen Copernicus Cup Toruń

W środę wieczorem Mateusz Różański, zawodnik KU AZS PWSZ w Tarnowie, po raz pierwszy w swojej karierze wystartuje w znakomitym, obsadzonym gwiazdami światowej lekkiej atletyki Orlen Copernicus Cup Toruń 2019!

Będzie to doskonała okazja aby powalczyć o bardzo dobry wynik!Mateusz już podczas ostatnich zawodów, które odbyły się w Aleksandrowie Łódzkim Mateusz pokazał, że forma idzie w górę. Ustanowił wówczas swój nowy rekord życiowy w hali 7,79 m – mówi trener zawodnika Jarosław Wałaszek.
Transmisja jutro na antenie TVP Sport/TVP2 o godz. 18.30. Trzymamy kciuki!

źródło fotografii: azs.pwsztar.edu.pl