Objazdy na trasach linii nr 3 i 44 - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Objazdy na trasach linii nr 3 i 44

W związku z zamknięciem południowej strony skrzyżowania Klikowska – Elektryczna – Wyszyńskiego, od dzisiaj nastąpiły zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 3 i 44.

Kursują one objazdem prowadzącym ulicami: Romanowicza, al. Piaskową oraz Elektryczną z pominięciem przystanków: Klikowska – Elektryczna oraz Klikowska – Wyszyńskiego. Zatrzymywać będą się natomiast na przystankach Elektryczna – Tamel (po obu stronach drogi).

Aby zapewnić dojazd pasażerom w sąsiedztwie al. Piaskowej i ul. Kryształowej, trasa wszystkich kursów linii 44 będzie przebiegać obok Fritaru do przystanku Kryształowa – Pętla. W drodze powrotnej wszystkie kursy tej linii prowadzić będą z przystanku Kryształowa – Pętla (odjazdy o godz. 6.15, 7.05, 8.05, 15.04 i 16.04) al. Piaskową, ul. Sadową obok Fritaru, ponownie al. Piaskową, ul. Romanowicza i dalej od ul. Klikowskiej w kierunku Szpitala Św. Łukasza podstawową trasą linii.

Schemat objazdu linii 3 i 44 dostępny jest TUTAJ.