Inwestycje w USA? To możliwe! - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Inwestycje w USA? To możliwe!

Polskie firmy coraz częściej otwierają się na amerykański rynek. Rodzime produkty można znaleźć w wielu sieciach handlowych, a zainteresowanie konsumentów sprawia, że dla polskich producentów pojawia się wiele nowych możliwości rozwoju za oceanem. W ramach konferencji „SelectUSA In Poland”, w imieniu Ambasady USA, zapraszamy do udziału w jednej z dwóch edycji spotkań które są dedykowane polskim przedsiębiorcom, zainteresowanym inwestowaniem w USA.

Konferencja wychodzi naprzeciwko rosnącemu zainteresowaniu polskich inwestorów amerykańskim rynkiem i ma na celu przybliżyć zasady i przepisy prawne dotyczące działalności firm na rynku amerykańskim. W ramach spotkania zaproszono ekspertów, którzy zaprezentują wybrane zagadnienia z zakresu: prawa, księgowości, zarządzania świadczeniami, budowania marki, HR, IT, rekrutacji, zarządzania podatkami oraz planowania podatkowego. Ponadto spotkanie będzie dotyczyło bankowości, wsparciu dla inwestorów i prezentacji polskich przedsiębiorstw, które odniosły sukces w USA.

Konferencję zaplanowano w dwóch terminach i miejscach: 4 kwietnia w Warszawie (od 8:30 do 13:30), gdzie gospodarzem będzie Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz 5 kwietnia w Urzędzie Miasta Krakowa (od 8:30 do 13:30).

Warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest przesłanie zgłoszenia na adres: warsawcs@trade.gov z podaniem następujących informacji:

• Warszawa/Kraków – w którym z miast chcecie Państwo wziąć udział w konferencji;
  • stanowisko;
  • nazwę firmy;
  • numer telefonu;
  • adres email.

Po zaakceptowaniu zgłoszenia Ambasada prześle wiadomość e-mail z potwierdzeniem uczestnictwa, które jest warunkiem wzięcia udziału  w konferencji.

W ramach spotkań organizatorzy zapewniają tłumaczenia symultaniczne.