Siedemnaście medali w Krakowie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Siedemnaście medali w Krakowie

Siedemnaście medali zdobyli młodzi lekkoatleci, działającego przy Gimnazjum nr 8, MLUKS Tarnów, startujący w odbywających się w Krakowie piątych zawodach z cyklu Grand Prix w biegach przełajowych. Warto przy tym podkreślić, że aż w siedmiu przypadkach tarnowianie stawali na najwyższym stopniu podium.

Złote medale, w zawodach kończących bardzo udany dla zawodników MLUKS Tarnów sezon startowy, zdobyli: Maksymilian Bryniarski, Radosław Chojecki, Przemysław Kozioł, Weronika Najberek, Katarzyna Serafin, Oliwia Sowa oraz Patrycja Szołtysik.

Na drugich miejscach rywalizację w krakowskim Grand Prix ukończyli: Paweł Czapkowicz, Sara Czapkowicz, Kajetan Filipowski, Oliwia Jaworska oraz Izabela Skalak, trzecie lokaty zapewnili sobie natomiast: Przemysław Chojecki, Kinga Mendel, Martyna Mendel, Michał Migrała oraz Franciszek Oleszczuk.