Piłkarska środa tarnowskich drużyn - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Piłkarska środa tarnowskich drużyn

Kolejne emocje czekają jutro tarnowskich kibiców piłki nożnej. Rozegrane zostaną mecze trzeciej ligi kobiet, czwartej ligi mężczyzn oraz męskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tarnów.

W drugiej kolejce trzeciej ligi kobiet, druga drużyna Tarnovii zmierzy się na stadionie przy ul. Bandrowskiego z Bronowianką Kraków. Krakowianki, które poprzednie trzecioligowe rozgrywki zakończyły na piątej pozycji, w pierwszym meczu tego sezonu przegrały na własnym boisku 1-4 z beniaminkiem, Dębem Zabierzów Bocheński. Początek meczu o godz. 14.

Czwartoligowcy rozegrają piątą już kolejkę spotkań. Z dwójki tarnowskich zespołów w środę zaprezentuje się tylko Unia, pojedynek Wierchy Rabka-Zdrój - Tarnovia przełożony został bowiem na czwartek 12 września. „Jaskółki” czeka jutro o godz. 17.30 wyjazdowe spotkanie z Wolanią Wola Rzędzińska. Beniaminek w dotychczasowych czterech meczach zdobył cztery punkty, wszystkie na swoim boisku, na którym zremisował 2-2 z BKS-em Bochnia oraz pokonał 2-1 Orkan Szczyrzyc. Z wyjazdów dwukrotnie wracał natomiast „na tarczy”, pamiętać jednak trzeba, że przegrywał z zespołami ze ścisłej czołówki: Sandecją II Nowy Sącz (0-1) i Limanovią (2-3).

W spotkaniach pierwszej rundy Pucharu Polski zaprezentują się dwie tarnowskie drużyny. Błękitni 1947 Tarnów zmierzą się na boisku Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego z grającym w klasie okręgowej LKS-em Ładna. Metal Tarnów w wyjazdowym meczu zagra natomiast z innym zespołem z „okręgówki”, Pogórzem Pleśna. Początek obu spotkań o godz. 17.30.