Krysa w kadrze - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Krysa w kadrze

Tarnowianin Adam Krysa, obecnie reprezentujący CKiS Skawina II (ex MPEC T-ów) wraz ze swoją partnerką Agnieszką Szczypczyk i kolegami z CKiS II; Michałem Igłą i Arturem Janeczko wywalczył awans do II etapu Kadry Juniorów Młodszych w brydżu sportowym. Przepustkę zdobyli podczas imprezy, która odbyła się w Wrocławiu.

W kadrze dziewcząt znajdą się także małopolanki (aktualne mistrzynie Europy U-25) Justyna Żmuda i Kamila Wesołowska (CKiS I) oraz Katarzyna Bąk i Agnieszka Kamińska z UKS Jocker Oświęcim. Natomiast rozgrywki kadrowe Juniorów Starszych (U-25) wygrali mistrzowie świata z 2006 Artur Machno i Bartłomiej Igła z CKiS I.

Ostatni etap przygotowań przed lipcowymi mistrzostwami Europy i sierpniowymi mistrzostwami Świata w kwietniu.