Kadetki UKS Jedynka poznały rywalki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Kadetki UKS Jedynka poznały rywalki

Siatkarki UKS Jedynka Tarnów, które podczas ostatniego weekendu zapewniły sobie brązowy medal Mistrzostw Małopolski kadetek, poznały rywalki, z którymi przyjdzie im zmierzyć się w 1/4 finału Mistrzostw Polski.

W wyniku losowania, drużyna trenerek Urszuli Świerczek i Beaty Wyroby trafiła do grupy czwartej, która swoje mecze rozgrywać będzie w Dąbrowie Górniczej. W podgrupie „A”, w której zagrają tarnowianki wystąpią także gospodynie zawodów MKS Dąbrowa Górnicza oraz UKS Lider Konstantynów Łódzki. W podgrupie „B” zaprezentują się natomiast: BAS Białystok, ECO AZS UNI Opole oraz UKS Reda Ciechocino.

Turniej ten rozegrany zostanie w dniach 1-4 marca, a awans do półfinałów zapewnią sobie dwie najlepsze ekipy. Półfinały, w których zagra szesnaście drużyn, odbędą się w trzeci weekend marca (od 16 do 18), turniej finałowy z udziałem ośmiu najlepszych zespołów zaplanowano natomiast na 2-6 maja.