Życzenia na nowy rok szkolny - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Życzenia na nowy rok szkolny

Ponad 18 tysięcy uczniów zacznie dziś w Tarnowie nowy rok szkolny. Z okazji jego rozpoczęcia prezydent miasta, Roman Ciepiela, życzył uczniom, aby zdobywanie wiedzy było dla nich fascynującą przygodą. - Niech szkoła będzie dla Was miejscem radości, wielu przyjaźni i ciągłego rozwoju – podkreślał prezydent Tarnowa.

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2017/2018 witam wszystkich uczniów, a szczególnie uczniów klas pierwszych i życzę, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.

Rodzicom życzę satysfakcji z sukcesów dzieci, a nauczycielom i pracownikom tarnowskich szkół spokojnej, ale zarazem twórczej pracy.

Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela