Zainteresowanie DESK-iem coraz większe - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zainteresowanie DESK-iem coraz większe

Ponad dwustu użytkowników skorzystało w roku 2017 z Darmowej E-biznesowej Strefy Kreatywności. To bezsprzecznie potwierdzenie, nie tylko na to, iż zaproponowane przez Tarnów rozwiązanie było oczekiwane, ale również, że sposób jego funkcjonowania odpowiada lokalnym firmom.

Usytuowana przy ul. Wałowej 16 Darmowa E-biznesowa Strefa Kreatywności postawała z myślą o osobach prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują spokojnego miejsca do pracy, chcą przeprowadzić szkolenie lub zorganizować spotkanie biznesowe. Do dyspozycji korzystających ze strefy przedsiębiorcy przygotowano indywidualne stanowiska pracy, salę konferencyjną z zapleczem multimedialnym oraz kolorową strefę tzw. burzy mózgów. Jest tam także zaplecze sanitarne i kuchenne oraz biuro do indywidualnych spotkań biznesowych.

W minionym roku zdecydowanie wzrosło zainteresowanie lokalem. Sala komputerowa była wynajmowana 424 razy (366 w roku 2016), sala B2B – 325 razy (67 w roku 2016), natomiast sala konferencyjna – 269 razy (138 w roku 2016).Mamy nadzieję, że również i w tym roku DESK okaże się pomocny w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów biznesowych. Darmowa E-biznesowa Strefa Kreatywności jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00.

(lb)