Tarnów przyjazny inwestorom

Tarnów po raz siódmy otrzymał tytuł „Gminy Przyjaznej Inwestorom”. Wyróżnienie to przyznawane jest gminom, w których w ostatnim roku zrealizowano inwestycje w ramach Krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Gratulacje oraz wyróżnienie odebrał w Krakowskim Parku Technologicznym Piotr Augustyński, zastępca prezydenta Tarnowa.

W odbywającym się w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego spotkaniu udział wzięli zarówno małopolscy przedsiębiorcy, jak i przedstawiciele gmin. Obecny na spotkaniu wojewoda małopolski Piotr Ćwik, podkreślił rolę KPT oraz jego zasługi w rozwoju przedsiębiorczości w Małopolsce. - Państwa sukces to sukces województwa małopolskiego – przekonywał.
Podczas spotkania wręczono tytuły „Gmina Przyjazna Inwestorom”. Gmina Miasta Tarnowa znalazła się po raz siódmy w gronie gmin nagrodzonych tym zaszczytnym tytułem.

(lb)
fot. Krakowski Park Technologiczny