Tarnów niezmiennie przyjazny inwestorom - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Tarnów niezmiennie przyjazny inwestorom

Już po raz szósty Tarnów został uznany za „Gminę przyjazną inwestorom”. Wyróżnienie dla Tarnowa odebrał zastępca prezydenta miasta Tarnowa Piotr Augustyński.

17 stycznia w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyło się uroczyste spotkanie inwestorów, którzy w roku 2017 uzyskali zezwolenie na działalność w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Podczas spotkania wręczono tytuły „Gmina przyjazna inwestorom”. Wśród tegorocznych laureatów oprócz Tarnowa znalazło się jeszcze 10 gmin.

Przypomnijmy, Krakowska Specjalna Strefa Ekonomiczna składa się z 36 podstref znajdujących się na terenie 35 gmin. Jest położona na terenie województw małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Obejmuje obecnie obszar ponad 949 hektarów.

(lb)