Pomożemy poszkodowanym - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pomożemy poszkodowanym

Projekt uchwały o przyznaniu pomocy w wysokości 10 tysięcy złotych dla poszkodowanych w pożarze w Kamienieniu Pomorskim skieruje na najbliższą sesję Rady Miasta prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała.

Wniosek musi zostać poddany pod głosowanie radnych. Jeżeli zyska ich akceptację, pieniądze zostaną przekazane. Prezydent Tarnowa apeluje również do innych samorządów o podjęcie podobnej inicjatywy. – Niech to będzie wyraz naszej solidarności z potrzebującymi – przekonuje.
Do tragedii w Kamieniu Pomorskim doszło w poniedziałek po północy. W pożarze zginęło 21 osób. W związku z tragedią trzydniową żałobę narodową ogłosił prezydent Lech Kaczyński.
Pieniądze dla poszkodowanych można wpłacać na rachunek bankowy: 18 1240 3868 1111 0000 4090 8896; Bank Pekao SA, o. w Kamieniu Pomorskim, z dopiskiem: POMOC DLA POSZKODOWANYCH Z POŻARU PRZY UL. WOLIŃSKIEJ W KAMIENIU POMORSKIM