Opłać podatek, wkrótce mija termin - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Opłać podatek, wkrótce mija termin

W najbliższą środę, 15 listopada, upływa termin płatności IV raty podatku od nieruchomości za rok 2017. Opłata dotyczy osób fizycznych.  Nie dokonując jej w terminie narażamy się na dodatkowe koszty.

Wpłaty na rzecz Gminy Miasta Tarnowa można dokonać w punkcie kasowym Citi Handlowy, przy ulicy Nowej 4 oraz we wszystkich placówkach Poczty Polskiej, bez dodatkowej opłaty, na terenie całego miasta Tarnowa. Można także zapłacić przelewem na indywidualne rachunki bankowe podatników.

(ah)