O Tarnowie na spotkaniu ze słuchaczami UTW - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

O Tarnowie na spotkaniu ze słuchaczami UTW

Współpraca z gminami aglomeracji tarnowskiej, realizacja inwestycji w zakresie ochrony środowiska, modernizacja miejskich obiektów ochrony zdrowia – między innymi tym tematom poświęcone było dzisiejsze spotkanie prezydenta Tarnowa Romana Ciepieli ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy PWSZ w Tarnowie.

Kilkadziesiąt osób przybyło na spotkanie prezydentem miasta, które odbyło się w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, aby porozmawiać o kondycji miasta oraz realizowanych w nim aktualnie bieżących projektach i inwestycjach długoterminowych. – Bardzo dziękuję za zaproszenie oraz za wszelkie przesyłane do mnie pytania dotyczące naszego miasta. Na wszystkie Państwa pytania postaram się odpowiedzieć – mówił prezydent Tarnowa Roman Ciepiela. Pytań i próśb o interwencję było rzeczywiście sporo. Słuchacze podnosili kwestie związane z utrzymaniem czystości w mieście, pracami drogowców, inwestycjami kolejowymi, a także z poziomem bezpieczeństwa w mieście. – W mieście dużo się dzieje, a my chcemy być na bieżąco. Już teraz zapraszam Pana na kolejne spotkanie. Chętnie dowiemy się, jakie są plany i perspektywy Tarnowa na kolejne lata – podsumowała spotkanie Maria Kanior, prezes Stowarzyszenia UTW.

(lb)