Grupowe porady zawodowe - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Grupowe porady zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie organizuje grupowe porady zawodowe „Przedsiębiorczość i kreatywność w  poszukiwanie pracy". Spotkanie zaplanowano w środę, 3 kwietnia w siedzibie urzędu mieszczącym się przy placu gen. J. Bema 3.

siedziba Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie

Podczas zajęć prowadzonych metodą warsztatową uczestnicy poznają aktywne metody poszukiwania zatrudnienia, nauczą się kreatywnie rozwiązywać trudności pojawiające się rynku pracy. Będą też doskonalić swoje umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Spotkanie poprowadzi Marta Przybyłek, doradczyni zawodowa.

Podczas zajęć poradnictwa zawodowego uczestnicy będą mieli okazję uzyskać informacje o projekcie „Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) – SZANSA NA SUKCES", realizowanym w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa – projekty powiatowych urzędów pracy, typ projektu A: Aktywizacja zawodowa PUP, dofinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Szczegółowych informacji udzielają doradcy zawodowi, tel. 14 688 23 50, 14 688 23 84.

(ww)