Dzisiaj sesja TRANSMISJA - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dzisiaj sesja TRANSMISJA

Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie zwołał na dzisiaj XLIX zwyczajną sesję Rady Miejskiej. Jej obrady rozpoczną się o godz. 9 w Sali Lustrzanej.

Podczas sesji radni będą m.in. głosować nad podjęciem uchwał dotyczących stawek dotacji przedmiotowej dla Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej – Zakładu Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze”, wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Miasta Tarnowa na lata 2018-2022 oraz zmian w składzie niektórych komisji Rady Miejskiej. Nastąpi również złożenie ślubowania przez nowego radnego, Stefana Wronę (zastąpi on w Radzie Miejskiej Ryszarda Ścigałę). Odbyć ma się także głosowanie nad zmianą uchwały w sprawie ustanowienia nagród Miasta Tarnowa za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz w dziedzinie upowszechniania i ochrony kultury, a także szczegółowych warunków i trybu ich przyznawania.

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela zwrócił się ponadto z prośbą o wprowadzenie do porządku obrad dzisiejszej sesji uchwał: zmieniającej uchwałę budżetową Gminy Miasta Tarnowa na rok 2018 oraz zmieniającej uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Miasta Tarnowa na lata 2018-2037 i projektu uchwały w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Mieszkańcy Tarnowa mogą uczestniczyć w sesji rady, która ma publiczny charakter. Mogą także śledzić jej przebieg na pośrednictwem transmisji on-line dostępnej TUTAJ.

Proponowany porządek obrad do pobrania poniżej.

ZAŁĄCZNIKI