Dzień otwarty Tarnowskiego Centrum Dialogu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dzień otwarty Tarnowskiego Centrum Dialogu

Jutro, 23 marca, zostanie otwarte dla mieszkańców Tarnowskie Centrum Dialogu. Placówka będzie się mieściła w wyremontowanym byłym Pałacu Ślubów, przy ulicy Gumniskiej 30.

otwarcie

Mieszkańcy podczas dnia otwartego będą mogli zwiedzić budynek śladami mieszkańców wilii Goldmanówka oraz poznać historię Pałacu Ślubów (spacer z przewodnikiem o godzinie 11.30 i 12.30). Dla odwiedzających przygotowano także edukacyjną grę terenową dla dzieci i rodziców pod nazwą „To jest Wasz Pałac”. Zabawa trwać będzie od godziny 12 do 16.

Na zakończenie odbędzie się kuratorskie oprowadzanie po wystawie nie wystawianych dotąd grafik genialnego artysty Jana Głuszaka Dagaramy.

Przypomnijmy, Tarnowskie Centrum Dialogu powstało w ramach projektu „Tarnów – Nowe Spojrzenie”, który jest finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 i budżetu państwa, w ramach Programu Rozwój Lokalny, a także ze środków Gminy Miasta Tarnowa.

(mt)