Bilety do TCK dostępne on line - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Bilety do TCK dostępne on line

Możliwość zakupu biletu bez wychodzenia z domu - taką usługę uruchomiło Tarnowskie Centrum Kultury. Bilety na najbardziej oblegane wydarzenia będzie można teraz kupić za pośrednictwem Internetu.

TCK wprowadził internetową sprzedaż biletów na imprezy odbywające się w piwnicach TCK. Dotyczy to m.in. koncertów i imprez kabaretowych, czyli takich, na które bilety do tej porty dostępne były wyłącznie w kasie TCK. Dzięki nowej usłudze klienci nie będą musieli ustawiać się w dużych kolejkach, a żeby kupić bilety na najbardziej oblegane wydarzenia, potrzebny będzie jedynie komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.

Sprzedaż biletów będzie obsługiwała firma Ekobilet, która obecnie jest liderem w obsłudze instytucji kultury w Polsce. Najbliższymi imprezami, na które bilety możecie kupić w zaciszu własnego mieszkania są koncert S.M.Rock i Rockowe O!płateczki.

(ah)