„Struktury miasta" w BWA - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

„Struktury miasta" w BWA

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie i Związek Polskich Artystów Plastyków Okręg Tarnowski zapraszają na otwarci wystawy.

Struktury miasta

Otwarcie wystawy: piątek - 7 marca,  g. 18:30

Artyści oprowadzają po wystawie w niedzielę - 9 marca, g. 15:00

Wystawa czynna do 23.03.2014

Artyści: Dorota Bernacka, Swietłana Biletnikowa, Marek Błachowicz, Stanisław Chmiel, Jacek Dudek, Maciej Dyczkowski, Janusz Janczy, Światosław Karwat, Małgorzata Kołcz, Justyna Koziara, Katarzyna Laskus, Anna Poduszyńska, Maciej Poniedziałek, Michał Poręba, Piotr Rączka, Wojciech Ruszel, Joanna Styrylska-Gałażyn, Krzesimir Wiater, Łukasz Wojtanowski, Cezary Ziętek, Aleksandra Zuba-Benn, Robert Żybura.

Wystawa jest wspólnym przedsięwzięciem BWA w Tarnowie i ZPAP OT powstałym jako wiosenna wersja „Salonu Jesiennego”. Jest to pierwsza tego typu wystawa, planowana jako wydarzenie coroczne. W każdym roku odbywające się pod innych hasłem przewodnim.

Tegoroczne „Struktury miasta” odnoszą się do wielu pól – siatki urbanistycznej, historii, ale też uniwersalnie do pojęcia „miasta” oraz struktur indywidulnego dzieła sztuki.

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie

Instytucja Kultury Miasta Tarnowa