Nagroda dla www.kultura.tarnow.pl - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Nagroda dla www.kultura.tarnow.pl

Centrum Kultury Promocji Miast i Regionów Poloniada 2014 przyznało nagrody za najlepsze projekty promocyjne i wydarzenia kulturalne. Podczas gali, która miała miejsce w Płocku jury składające się z przedstawicieli mediów i postaci ze świata kultury i reklamy w kategorii „Lider Kultury” główną nagrodę – Koguta przyznało miastu Tarnów za stronę www.kultura.tarnow.pl.

Strona kultura.tarnow.pl powstała z inicjatywy Wydziału Kultury Urzędu Miasta Tarnowa. Jest to kalendarium wydarzeń kulturalnych w mieście. Oprócz informacji co? gdzie? kiedy? na stronie znajduje się na bieżąco aktualizowana baza tarnowskich artystów, instytucji kultury, można także zobaczyć kolekcję obrazów Zofii Stryjeńskiej czy Tarnowską Kolekcję Powozów.

W obecnej formie strona działa od 2012 roku. Miesięcznie serwis notuje średnio kilkanaście tysięcy odsłon.

Więcej na www.poloniada.eu/10-poloniada/aktualnosci/122-koguty-przyznane.