Imprezy filmowe TCK-u nominowane - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Imprezy filmowe TCK-u nominowane

Kapituła Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej nominowała do 2. edycji Dorocznych Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, dwie imprezy organizowane przez Tarnowskie Centrum Kultury.

W kategorii „Krajowe wydarzenie filmowe” nominowana została 22 Tarnowska Nagroda Filmowa – Festiwal wybranych polskich filmów fabularnych. Natomiast w kategorii „Edukacja młodego widza” znalazła się Akademia Filmowa, cyklu wykładów i spotkań z twórcami poświęconych kinematografii polskiej.
Nagrody PISF przyznawane są za wyróżniającą się działalność w dziedzinie upowszechniania kultury filmowej. W ich pierwszej edycji nominowane zostały 2 edycje (20 i 21) Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Uroczystość ogłoszenia zwycięzców i wręczenia nagród odbędzie się 4 maja. .