Cały Tarnów czyta dzieciom - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Cały Tarnów czyta dzieciom

„Cały Tarnów czyta dzieciom" to wspólne przedsięwzięcie BWA w Tarnowie i TATE. Czytanie połączone z zabawą plastyczno–teatralną, odbywa się raz w miesiącu w siedzibie BWA – Pałacyku Strzeleckim.

Akcja jest częścią kampanii społecznej zainagurowanej 1 czerwca 2001 roku przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom, w celu uświadomienia społeczeństwu ogromnego znaczenia czytania dziecku dla jego zdrowego i wszechstronnego rozwoju. Autorem plakatu, który stał się logo kampanii, jest grafik i malarz, Rafał Olbiński.

BWA i TATE zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Cały Tarnów czyta dzieciom

Termin: 18 stycznia sobota, godz. 11:00 (czas trwania 60 min.)

BWA w Tarnowie

Pałacyk Strzelecki, ul. Słowackiego 1

Przyjemne i pożyteczne

Podczas najbliższego spotkania zajmiemy się tematyką „cudownych i pożytecznych" – tym razem podążymy tropem Brunona Bettelheima. Rodzice dowiedzą się, jak ważną rolę pełni w życiu dziecka baśń. Dzieci, natomiast wysłuchają pełnych humoru „Trzech małych świnek". Na zakończenie wspólnie zrobimy śmieszne przestrzenne świnki, które każde dziecko zabierze ze sobą do domu.

Zajęcia są bezpłatne.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: gorowska@bwa.tarnow.pl oraz pod nr tel. 882 951 201 (w godz. od 13:00 - 16:00) lub mailem: tate@tate.edu.pl (czytanie BWA).

BWA zostało oficjalnym liderem ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom". http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/index.php?opcode=CPCDBASEFIND&cpcdbasefind_wojewodztwo=&cpcdbasefind_miejscowosc=Tarnów&cpcdbasefind_wspolpraca=Lider&cpcdbasefind_placowka=&cpcdbasefind_imie=&cpcdbasefind_nazwisko=

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie

Instytucja Kultury Miasta Tarnowa