28 Tarnowska Nagroda Filmowa - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

28 Tarnowska Nagroda Filmowa

Tarnowskie Centrum Kultury - organizator najważniejszego w południowej Polsce festiwalu promującego polskie kino, nagrodzonego w 2011 roku nagrodą branżową Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii „krajowe wydarzenie filmowe” zaprasza zaprasza na kolejną, 28 Tarnowską Nagrodę Filmową.

Festiwal trwać będzie od 26 kwietnia do 4 maja. Tarnowska Nagroda Filmowa, to jeden z najstarszych, tuż po FPFF w Gdyni, festiwal związany z polskim filmem. Na przestrzeni wielu lat istnienia, nieustannie się rozwija, zdobywając uznanie nie tylko w mieście i regionie, ale również wśród imprez ogólnopolskich.

www.tarnowskanagrodafilmowa.pl

www.tck.pl

Ramowy program 27 Tarnowskiej Nagrody Filmowej
Projekcje filmowe:

- projekcje konkursowe
- projekcje specjalne
- Kino Młodego Widza (projekcje dla dzieci)
- Epilog 28 TNF (filmy laureatów 28 TNF)
Projekcjom towarzyszyć będą spotkania z twórcami filmów. Gośćmi Festiwalu będą m.in. reżyserzy, aktorzy, scenografowie, operatorzy kamer.

Wystawy:

Bilety:
- Projekcje konkursowe: 10 zł
- Projekcje specjalne: 5 zł*
- Kino Młodego Widza: 5 zł
- Warsztaty telewizyjne i filmowe: 50 zł
- Projekcja specjalna "25-lat wolności": 10 zł

Patronaty: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Prezydent Miasta Tarnowa.
Głównym Partnerem Festiwalu jest Grupa Azoty.