Zostań Tarnowskim Juniorem Biznesu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Zostań Tarnowskim Juniorem Biznesu

Masz dobry pomysł na biznes, jesteś uczniem lub studentem i chcesz się sprawdzić? Zapraszamy do udziału w 10. Jubileuszowej edycji Konkursu „Tarnowski Junior Biznesu”.

Głównym celem Konkursu jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych, a także promocja przedsiębiorczości i innowacyjności.

Tradycyjnie, Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach, tj. uczniowie szkół ponadpodstawowych i wychowankowie innych jednostek oświatowych oraz studenci uczelni wyższych. Projektowanie modelu biznesowego firmy, w tegorocznej - Jubileuszowej edycji, odbywa się w oparciu o Business Model Canvas.

Na uczestników Konkursu czekają atrakcyjne, wyższe niż dotychczas, nagrody. Zdobywcy pierwszych miejsc w swoich kategoriach mogą liczyć na nagrody w wysokości 2,5 tys. złotych, drugich 2 tys. zł, a trzecich – 1,5 tys. zł. Za zajęcie czwartego, piątego i szóstego miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda publiczności, dla uczestnika, którego prezentacja uzyska najlepszy wynik w głosowaniu internetowym.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2024 r. w Wydziale Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa.

Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne tutaj.