Dobre perspektywy dzięki dotacjom z UE - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dobre perspektywy dzięki dotacjom z UE

W grudniu 2013 r. firma Consultor Sp.z o.o. planuje rozpoczęcie rekrutacji do projektu "Dobre perspektywy"- 35 dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W projekcie weźmie udział 40 osób w wieku do 25 roku życia (min. 50% to osoby z terenów wiejskich) bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, zamieszkałych na terenie realizacji projektu tj: miasta Tarnów, powiatów: tarnowskiego, brzeskiego i dąbrowskiego. Kobiety i osoby z terenów wiejskich otrzymają dodatkowe punkty preferencyjne.

Więcej informacji:

e-mail: m.wisniewska@consultor.pl