TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

W pierwszym meczu półfinałowym DM I ligi drużyna Unii Tarnów wygrała wyjazdowe spotkanie w Gnieźnie z tamtejszym Startem w stosunku 51:41.

Po raz kolejny Tarnowski Auto Moto Klub organizuje zawody samochodowe na jednej z głównych ulic naszego miasta.
Tym razem na zaproszenie Komendy Miejskiej Policji będzie to "Auto-Sprint" rozgrywany 29 sierpnia 2009r. podczas "3.Tarnowskiej Moto-Soboty".

W niedzielę 23 sierpnia rozegrano 4 eliminację zawodów na rowerach górskich w cyklu Pucharu Tarnowa MTB 2009. Pomimo deszczowej pogody wystartowało 107 zawodników a w wyścigach dzieci do lat 12 wystartowało 20 adeptów kolarstwa górskiego.

Po drugiej lokacie w konkurencji Teamów BaM przyszedł kolejny srebrny medal i ogromny sukces Adama i Justyny, którzy w 4-tym turnieju Mistrzostw Świata Juniorów (U-26) w Brydżu Sportowym w Stambule, rozgrywanym na zapis maksymalny, osiągnęli w 106 rozdaniach znakomity wynik 55.03%.

18-letni tarnowianin Adam Krysa (exMPEC Tarnów) wraz z zespołem CKiS Skawina wywalczył w Stambule tytuł Wicemistrzów Świata w Brydżu Sportowym w kategorii TEAMÓW na ekstremalny zapis Board a Match (maksymalny).

Już po raz trzeci z rzędu w Tarnowie organizowany jest wielki piknik motoryzacyjny pod tytułem „III TARNOWSKA MOTO-SOBOTA”. Impreza odbędzie się dzięki współpracy Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Małopolskiej Telewizji Kablowej oraz Auto Moto Klubu Tarnowskiego.

W niedzielę 23 sierpnia 2009 na Górze Św. Marcina odbedą się zawody (3 eliminacja o nagrodę firmy BIENIASZ BIKE) z cyklu PUCHAR TARNOWA MTB.

Już po raz trzeci z rzędu w Tarnowie organizowany jest wielki piknik motoryzacyjny pod tytułem „III TARNOWSKA MOTO-SOBOTA”.

31 sierpnia (poniedziałek) na hali sportowej przy ulicy Gumniska odbędzie się turniej amatorskich drużyn futsalowych do lat 18 organizowany przez PUKS Hesed Tarnow wraz z Urzędem Miasta Tarnowa.

W rewanżowym pojedynku pomiędzy Unią Tarnów a RKM ROW Rybnik Jaskółki pokonały gości 58-34. Pomimo juniorskiego składu zespół z Rybnika zaprezentował sie z bardzo dobrej strony, przyczyniając sie do ciekawego widowiska.

Znaczniki

Archiwalne