TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Zawodniczki Tarnowskiego Klubu Strzeleckiego LOK ponownie zdobyły srebrne medale. Tym razem podczas Finałów OOM w strzelectwie sportowym, rozegranych w Zielonej Górze i Wrocławiu.

Za nami już 8 rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Po ostatnich dwóch wygranych rundach w Limanowej zespół Tarnów Racing Team wyszedł na prowadzenie zajmując I miejsce w klasyfikacji zespołów sponsorskich.

Miniony weekend okazał się łaskawy dla miłośników brydża zrzeszonych w klubie MPEC Tarnów. Jego zawodnicy wzięli udział w turnieju zorganizowanym z okazji Festiwalu Młodzieży w Sopocie oraz - jako reprezentanci Polski - na Mistrzostwach Europy Par Juniorów w brydżu sportowym w Opatji.

Zawodniczka Alpinus Azoty Tarnów Team Edyta Ropek wywalczyła złoty medal w czwartej edycji Pucharu Świata w włoskim Daone. Łukasz Świrk z SMG Lubin wywalczył srebrny medal!

Już w ten weekend odbędzie się czwarta edycja Pucharu Świata we wspinaczce na czas. Tym razem zmagania zawitają na słynną zaporę wodną w włoskiej dolinie Val di Daone.

Klaudia Gawlik reprezentantka Tarnowskiego Klubu Tenisowego powróciła z Sopotu z tytułem mistrzyni Polski Juniorek.

Marcin Czosnyka (sportowytarnow.pl) potwierdził swoje aspiracje do walki o najwyższe laury II edycji Media Karting Ligi, wygrywając wakacyjny Puchar Sezonu Ogórkowego. W nagrodę otrzymał… kamionkowy puchar wypełniony po brzegi zielonymi warzywami.

Edyta Ropek startująca w barwach Alpinus Azoty Tarnów Team wywalczyła wysoką czwartą lokatę w prestiżowych zawodach Rock Master w włoskim Arco. To kolejny sukces tarnowianki po zdobytym 13 lipca srebrnym medalu w rozegranych w Chamonix zawodach z serii Pucharu Świata.

Przygotowująca się do rozgrywek w III lidze Unia Tarnów rozegrała dwa mecze sparingowe. Tarnowianie odnieśli dwa zwycięstwa pokonując na Stadionie
Miejskim w Tarnowie Karpaty Krosno oraz Bocheński KS.

Cheerleaderki z juniorskiego zespołu "Power Girls" prowadzonego przez Studio Tańca Honorata zdobyły wicemistrzostwo Europy Cheerleaders w kategorii cheer dance junior. Młode tarnowianki zostały pokonane różnicą zaledwie 0,34 pkt.

Znaczniki

Archiwalne