TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

MPEC Tarnów zdominował tegoroczne Mistrzostwa PZBS Młodzików. Tarnowianie zdominowali wszystkie klasyfikacje.

Unia Tarnów odniosła czwartą wygraną z rzędu. Tym razem podopieczni trenera Marcina Manelskiego pokonali lidera tabeli Hutnika Kraków aż 0:3 !

Bracia Adam i Michał Krysa tryumfowali w kolejnej, czwartej już edycji FAMILIADY BRYDŻOWEJ, która odbyła się pod hasłem "Granie w rodzinnym gronie" w ramach cyklu “Brydż pomostem w integracji pokoleń” w CRISTAL PARK Hotel. Mistrz Polski Młodzików i Wicemistrz Świata Juniorów nie dali szans pozostałym i wygrali zawody w ładnym stylu. Witek Stachnik hojnie obdarował najlepszych interesującymi upominkami książkowymi.

Z okazji Roku Miasta Tarnowa, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki zorganizowała Międzyszkolny Turniej Gry w Piłkę Siatkową.Zawody, które pierwotnie miały odbywać się na Orliku, z uwagi na warunki pogodowe zostały przeniesione do szkolnej sali gimnastycznej.

W Tarnowie powstało nowe stowarzyszenie pn. Stowarzyszenie Koło Sympatyków MKS Tarnovia Tarnów „Biało-Czerwoni”, które zostało zarejestrowane przez Sąd w Krajowym Rejestrze Stowarzyszeń. Na spotkaniu założycielskim było ponad 50 osób. Obecnie Stowarzyszenie posiada 30 członków.

Każdy z nas marzy o tym aby sprawdzić jak się czuje Robert Kubica, w swoim bolidzie. Na szczęście już teraz wszyscy możemy poczuć się jak profesjonaliści i pościgać się najbezpieczniejszymi i najszybszymi gokartami na Torze Kartingowym SPEED RACE TARNÓW.

Już w najbliższy weekend 29-30 maja po raz pierwszy w tym sezonie na poznański tor wyścigowy wyjadą zawodnicy VW Racing Polska. Podczas III i IV rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz rundy Pucharu Strefy Europy Centralnej FIA w wyścigach torowych, będziemy mogli oglądać czołówkę europejskich kierowców wyścigowych.

W dniu 30 maja w Tarnowie odbył się czwarty turniej bokserski z cyklu "Szukamy Nowego Tigera".Podczas turnieju odbyło się 27 pojedynków z czego 12 z udziałem zawodników PM "Tiger Tarnów".

Rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert przeprowadzony na mocy Zarządzenia Nr 58/2010 z dnia 11 marca 2010 r. w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert realizacji zadań publicznych Gminy Miasta Tarnowa w roku 2010 przy współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego.

W rozegranym 22 maja X Jasielskim Turystyczno–Nawigacyjnym Rajdzie Samochodowym „PODKARPACIE 2010” tarnowska załoga w składzie Przemek Barnaś i Adam Bąk wywalczyli wysokie, drugie miejsce. Drużyna Speed Race Tarnów Team w klasyfikacji zespołowej również znalazła się na środkowym stopniu podium.

Znaczniki

Archiwalne