TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Czujesz, że jesteś mistrzem kierownicy i zastanawiasz się jak to sprawdzić? Przyjdź na tor SPEED RACE w Tarnowie! Podejmij wyzwanie Sebastiana Vettela! Rozwiejesz wątpliwości!

W miniony weekend w Krakowie odbył się w międzynarodowej obsadzie już po raz dziewiąty Cracovia Maraton. W mocnej obsadzie (Kenijczycy, Rosjanie, Ukraińcy i spora liczba czołowych polskich biegaczy) znakomite 8 miejsce zajął zawodnik Automatyki Tarnów – Grzegorz Czyż. Tarnowianin ukończył morderczy dystans ze stratą 20 minut do zwycięzcy szesnaście lat młodszego – Kenijczyka – Abebe Dagane.

W niedzielę 25 kwietnia 2010 roku na Torze Kartingowym „SPEED RACE” w Tarnowie po raz kolejny adepci sportów motorowych wyznaczyli sobie spotkanie na małych bolidach, jakimi z całą pewnością są gokarty. Odbyła się już II runda zawodów kartingowych z cyklu Karting Grand Prix 2010 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Dziś odbyła się oficjalna prezentacja nowego zespołu pod nazwą "TARNÓW Racing Team". Zawodnicy Auto Moto Klubu Tarnowskiego zaprezentowali się podczas uroczystej Gali Sportu Miasta Tarnowa, która odbyła się na terenie hotelu "Cristal Park".

W połowie maja tarnowscy miłośnicy brydża sportowego będą mogli zmierzyć się w Turnieju Par na zapis maksymalny, rozgrywanym w ramach IV MAJówki i II Amatorskich Mistrzostw Tarnowa.

Miasto Tarnów jest oficjalnym partnerem Europejskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2010 w ramach Programu Miast Goszczących.

22 kwietnia 2010 r. na krytej pływalni TOSiR przy ul. Traugutta 5a w Tarnowie Mościcach odbyły się Akademickie Mistrzostwa Tarnowa w Pływaniu, zorganizowane przez KU AZS PWSZ w Tarnowie z okazji Jubileuszu 10-lecia.

Zacięta walka, emocje do ostatniego okrążenia, ekscytujące manewry wyprzedzania, najwyższej klasy sportowa rozrywka… tak można określić wczorajszą światową premierę Pucharu Scirocco R, która miała miejsce na słynnym torze w Hockenheim.

Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna informuje, iż od wtorku (20 kwietnia) rusza przedsprzedaż biletów na zawody IV Kolejki CenterNet Mobile Speedway Ekstraligi Tauron Azoty Tarnów - Caelum Stal Gorzów.

Już 24 kwietnia na gali boksu organizowanej przez Universum Box Promotion w Hamburgu wystąpi wychowanek klubu "Tiger- Tarnów" Dariusz Sęk.

Znaczniki

Archiwalne