TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

W najbliższy wtorek na Stadionie Miejskim w Tarnowie Mościcach odbędzie się finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

W kolejnym meczu o mistrzostwo pierwszej ligi piłkarzy ręcznych Unia Tarnów przegrała w Sandomierzu z tamtejszą Wisła Sandomierz 32-35.

W pierwszym wiosennym spotkaniu, rozgrywek o mistrzostwo trzeciej ligi, przed własną publicznością tarnowska Unia zremisowała z Puszczą Niepołomice 0:0. U gospodarzy zadebiutował napastnik Piotr Saratowicz.

Zaplanowane na 28 i 29 marca sparingi żużlowców Unia Tarnów z Marmą-Hadykówki Rzeszów, zostały odwołane.

1 kwietnia mają się odbyć zaległe spotkania w Pucharze Polski na szczeblu TOZPN. W tym dniu zagrają: Olimpia Wojnicz - Unia Tarnów, Tuchovia – Bruk-Bet Nieciecza.

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze trzecioligowej Unii rozegrają pierwsze spotkanie na własnym stadionie w tej rundzie. Rywalem „Jaskółek” będzie trzecia w tabeli Puszcza Niepołomice.

Zespół Tad-Bud/Seat Team zagwarantował sobie zwycięstwo w kolejnej edycji rozrywek Tarnowskiej Ligi Futsalu. W przedostatniej kolejce lider zremisował bezbramkowo z z drugą w tabeli Westovią Okna Pawłowski.

Dwa medale podczas Zimowych Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu wywalczyli zawodnicy Startu Tarnów.

Tarnowianin Michał Kubisztal wystąpił w dwóch meczach reprezentacji piłki ręcznej. Walczący o awans do Mistrzostw Europy Polacy, dwukrotnie pokonali Turcję.

Rozgrywki rozpoczęła trzecia liga małopolsko-świętokrzyska. W derbach regionu tarnowskiego Bruk-Bet Nieciecza pokonała tarnowską Unię 2:1.

Znaczniki

Archiwalne