TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

W niedzielę - 6 marca 2011 roku zapraszamy wszystkich chętnych amatorów, sympatyków i pasjonatów motorsportu na Tor Kartingowy "SPEED RACE TARNÓW", gdzie odbędą się zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2011 - I runda o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa".

Asia potwierdziła że jest jedną z najlepszych juniorek w kategorii 54 kg. W rozgrywanych Mistrzostwach Polski zawodniczka Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski juniorek.

18 oraz 20 lutego na stoku Lubinka narciarze rywalizowali o puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Wychowanek sekcji kartingowej przy torze SPEED RACE w Tarnowie - Michał Zając już dwa sezony ściga się w profesjonalnych zawodach kartingowych. Tarnowianin rozpoczął przygotowania do trzeciego sezonu startów. W tym roku, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach, będzie rywalizował o tytuł najlepszego zawodnika w klasie ROK 125. Młody zawodnik wystąpi w zawodach ROK Cup Polski, ROK Cup Czech oraz w Europejskim Finał ROK Cup i International ROK Cup Final.

Po raz kolejny swój sukces potwierdziła przygotowująca się do Mistrzostw Polski kobiet w boksie zawodniczka Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej Joanna Mazurkiewicz.

W rozegranym w Stalowej Woli OTK Serii 2 do lat 16 bardzo dobrze zaprezentowała się 15-letnia uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 Justyna Baran.

Zgodnie z zapowiedziami, mecz "gigantów" Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu był ozdobą 16 kolejki.

W minioną sobotę odbyła się V Sopro Gala Sportu Żużlowego w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Coroczna uroczystość zgromadziła wielkie nazwiska polskiego sportu, w szczególności sportu żużlowego, ale także przedstawicieli polityki i mediów. UNIA Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna zwyciężyła w kategorii „Promotor żużla 2010”.

Serdecznie zapraszamy na ponowne emocje na torze SPEED RACE Tarnów. Tym razem rywalizować będą drużyny rodziców z dziećmi oraz dziadków z wnukami.

W feryjnym projekcie „Pierwszy krok w kartingu" dzieci przedszkolne i młodzież szkolna uczestniczyła w zajęciach rekreacyjno-sportowych w formie szkoleń na torze kartingowym SPEED RACE w Tarnowie.

Znaczniki

Archiwalne