TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Studenci WSB-NLU WZ w Tarnowie, w dniu 1 marca 2010 r. w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie, rozegrają mecz międzypaństwowy w Piłce Siatkowej ze studentami wyższych uczelni z Kamieńca Podolskiego.

Kolejna runda odbędzie się w ten poniedziałek tj. 1 marca 2010 roku o godz. 20.00 na Torze Kartingowym Speed Race w Tarnowie

IV Liceum Ogólnokształcące oraz Urząd Miasta Tarnowa zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych na II Mistrzostwa Szkół Średnich w Narciarstwie Alpejskim o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Podczas Mistrzostw Małopolski w boksie rozgrywanych od 19 do 21 lutego 2010 roku w Krakowie, zawodnicy klubu Pałac Młodzieży "Tiger" zdobyli aż 9 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe medale. Tym samym wywalczyli pierwsze miejsce drużynowo.

W niedzielę 21 lutego na Górze Św. Marcina 40 osobowa grupa tarnowian stanęła na starcie XVI Narciarskiego Biegu Tarnowian. Bieg rozegrano techniką dowolną, trasa została przygotowana do biegu stylem klasycznym i łyżwowym.

Rusza II edycja konkursu, który ma popularyzować wiedzę o górach Polski.

Już po raz szesnasty grupa miłośników narciarstwa klasycznego z tarnowskiego SOKOŁA, pod wodzą niestrudzonego Bogdana Banasia organizuje tradycyjny Bieg Tarnowian czyli zawody w biegach narciarskich dla wszystkich, które tym razem rozegrane zostaną w niedzielę, 21 lutego br

Przygotowania piłkarzy Unii Tarnów do rundy wiosennej w trzeciej lidze nabierają tempa. Przypomnijmy, że pierwsze ligowe spotkanie rundy rewanżowej, rozegrane zostanie na Stadionie Miejskim już za niespełna miesiąc, w sobotę 13 marca. Początek spotkania Unia Tarnów - Hetmam Włoszczowa zaplanowano na godzinę 13:00.

Rozpoczęły się zapisy do X Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt, które zdobędą Puchar Tymbarku oraz tytuł Mistrzów Polski w kategorii U-10, w nagrodę spełnią swoje marzenia i wyjadą na legendarny stadion San Siro. Po drodze czeka na nich fantastyczna piłkarska przygoda oraz wiele niezapomnianych atrakcji.

Dobrze spisali się biegacze narciarscy z Sokoła Tarnów na IV Biegu Podhalańskim w Nowym Targu, który odbył się 14 lutego 2010r.

Znaczniki

Archiwalne