TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Najbliższy bieg, tym razem rozgrywany pod hasłem „Zimowy Cross Papieski", odbędzie się 8 stycznia 2012 roku w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na torze Speed Race Tarnów rywalizowali zawodnicy w Tarnowsko-Małopolskiej Karting Lidze. Była to już V runda I i II dywizji tych rozgrywek w sezonie jesienno-zimowym.

Impreza zorganizowana przez organizowany przez ZSLiZ Nr 1 w Tarnowie przeszła do historii.

Na zakończenie sezonu kartingowego na Torze Kartingowym „SPEED RACE” odbyła się VI runda zawodów kartingowych dla dzieci i młodzieży szkolnej z cyklu Karting Grand Prix 2011 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Są to zawody propagujące bezpieczeństwo ruchu drogowego w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”. Impreza połączona była z akcją Moto Mikołaje 2011.

W minionym tygodniu studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie rozegrali aż sześć spotkań w ramach rozgrywek rundy zasadniczej Małopolskiej Ligi Akademickiej. Ku wielkiej radości zawodników i trenerów AZS PGNiG PWSZ Tarnów w pojedynkach tarnowsko – krakowskich sześciokrotnie zwyciężali tarnowianie!

Przede wszystkim dużo zabawy, frajdy, uśmiechu i radości. A wszystko za sprawą ludzi o wielkich sercach, którzy prócz adrenaliny i motocykli oraz gokartów kochają także dzieci. Mikołaje (tarnowscy motocykliści i sekcja kartingowa oraz nawigacyjno-turystyczna SPEED RACE TARNÓW i team Ready 2 Race) razem dla dzieciaków.

Już tylko ostatnie chwile dzielą tarnowskich kibiców czarnego sportu od poznania nazwisk nowych zawodników Tauron Azoty Tarnów na sezon 2012. Oficjalna gala zaplanowana jest na 9 grudnia w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów.

W rozegranych w dniach 2-4 grudnia zawodach o laury walczyli juniorzy oraz juniorzy młodsi. Impreza odbyła się pod patronatem honorowym prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały.

Po ciężkim początku spotkania, podczas którego tarnowskie zawodniczki przegrały wyraźnie pierwszego seta 15:25 nic nie zapowiadało takiej odmiany losu, jakiej byliśmy światkami w dalszej części meczu.

Znaczniki

Archiwalne