TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Tarnowscy tenisiści: Wojtek Kuta, Justyna Baran, Przemek Piątek, Maciek Boruch oraz Kuba Węgrzyn stanęli na podium Mistrzostw Podkarpacia Kadetów.

Karina Błaś, Aleksandra Kuta oraz Konrad Słowik wystąpią w finale centralnym Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów w Tenisie.

Znamy już wyniki III rundy - finału turnieju kartingowego na torze kartingowym Daytona Tarnów.

Zakończył się plebiscyt na 10 Asów Małopolski w 2009 roku. Wśród najlepszych sportowców regionu znalazła się Tarnowianka Edyta Ropek reprezentująca wspinaczkę sportową.

Amatorzy narciarstwa biegowego Sokoła Tarnów rozpoczęli treningi, wykorzystując sprzyjające warunki śniegowe na Górze Św. Marcina.

Zawodnik Tarnowskiego klubu "PM Tiger-Tarnów" Dariusz Sęk odniósł kolejne zwycięstwo na zawodowym ringu, pokonując jednogłośnie na punkty Łotysza Martinsa Kukulsa.

W 2009 roku na Torze Kartingowym „SPEED RACE” TARNÓW realizowane było nowatorskie przedsięwzięcie propagujące aktywne spędzenie wolnego czasu, rekreację i wypoczynek dla całych rodzin oraz budowę nowej kultury bezpieczeństwa ruchu drogowego wśród dzieci, młodzieży szkolnej, studentów, mieszkańców całego regionu.

Sport, rekreacja, kultura - zimowe ferie w Tarnowie zapowiadają się bardzo interesująco. W załączniku zamieszczamy program wydarzeń w mieście.

W miniony weekend we Wrocławiu odbyła się finałowa edycja Pucharu Polski 2009 w konkurencji wspinaczki na czas. Tarnowianka Edyta Ropek po raz dwudziesty ósmy w swojej karierze zwyciężyła w rywalizacji kobiecej w zawodach krajowych!

W rozegranym w Sopocie Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Serii 1 w kategorii do lat 12-tu bardzo dobrze zagrali młodzi tarnowscy tenisiści: Karina Błaś i Konrad Słowik.

Znaczniki

Archiwalne