TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Kolejny bardzo duży sukces, bo tak zakwalifikować należy awans tarnowskiej drużyny futsalowej Lumaro Ekotar/Elbud do 1/16 Halowego Pucharu Polski w Futsalu.

W minioną niedzielę zakończyły się rozgrywki o Drużynowe Mistrzostwo Polski w speedrowerze. Po dwóch meczach o złoto najlepszą drużyną w Polsce okazała się ekipa Astromal Szawer Leszno, która w dwumeczu pokonała broniących tytułu zawodników TSŻ Pekum Toruń.

We Władysławowie odbyły się I Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18, 20 i 23 oraz Seniorów i Weteranów w Wyciskaniu Klasycznym Leżąc. Właśnie na tych zawodach Aneta udowodniła, że jest najlepszą w kraju zawodniczką w tej konkurencji.

Na pływalni MOSiR w Tychach odbył się IV Ogólnopolski Integracyjny Mitingu Pływacki im Maćka Maika. W zawodach wzięło udział ok. 100 pływaków niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu i wzroku, którzy startowali wg podziału na grupy startowe oraz 300 pływaków pełnosprawnych startujących w 3 kategoriach wiekowych: rocznik 1995 i starsi, 1996 do 1998,1999 do 2000 oraz 2001 i 2002.

Przed zawodnikami międzynarodowego Pucharu Scirocco R pozostał już tylko jeden wyścig, który odbędzie się w najbliższy weekend (21-22 Października) na słynnym niemieckim torze Formuły 1 Hockenheim.

Do Tarnowa przyjeżdża drużyna Dalinu Myślenice która do tej pory przegrała gładko dwa pierwsze mecze a pierwsze punkty zdołała wywalczyć z najsłabszą drużyną w grupie MOS Wieliczka, dzięki czemu zrównała się dorobkiem punktowym z naszym zespołem.

PTG „SOKÓŁ – Świat Pracy” w Tarnowie zaprasza do udziału w V edycji „Rajdu rowerowego im. T. Tertila”, który odbędzie się w niedzielę 16.10.2011 br.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych sympatyków i pasjonatów motorsportu i nie tylko do „Polskiego bieguna ciepła”, gdzie w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa” odbędzie się ogólnopolska impreza motoryzacyjna pod hasłem Tarnowskie Święto Aktywnej i Bezpiecznej Motoryzacji MOTO LELIWITA 2011 w ramach którego rozegrane zostaną:

Znaczniki

Archiwalne