TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

MKS Pałac Młodzieży zaprasza najmłodszych mieszkańców na rozpoczęcie ferii zimowych do Parku Strzeleckiego.

Mecz między PKCH PWSZ Tarnów, a Paleo Pogoń Proszowice odbędzie się 1 lutegogodzinie 18.00 na nowej hali PWSZ przy ul. Mickiewicza 8.

Z brązowym medalem wrócili z turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Małopolski futsaliści AZS PGNiG PWSZ Tarnów. Tarnowianie po rundzie zasadniczej zajmowali co prawda pierwsze miejsce w swojej grupie, ale nie uważali się za faworytów turnieju.

Ferie z brydżem odbywać będą się od 3 do lutego, codziennie w godz. 10.00 - 14.00 w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. J. Piłsudskiego 4.

Jako pierwsi zmagania w ramach Akademickich Mistrzostw Polski 2013/2014 rozpoczęli szachiści. Reprezentacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, złożona tylko ze studentów, z powodzeniem rywalizowała w Katowicach z przedstawicielami szkół wyższych z całej Polski.

Tarnowianin Patryk Kosiniak wystartuje w sezonie 2014 w pełnym cyklu motocyklowych mistrzostw Włoch prestiżowej klasy Superbike. 24-latek reprezentować będzie barwy doświadczonej, rzymskiej ekipy BWG Racing Kawasaki.

Mecz między PKCH PWSZ Tarnów a KS Dalin Myślenice odbędzie się w sobotę (18.01) o godzinie 18.00 na nowej hali PWSZ przy ul. Mickiewicza 8.

Na początku stycznia w szwajcarskim Gossau odbyły się Mistrzostwa Świata w Kolarstwie Przełajowym. W dwudniowej imprezie wystartowało kilku reprezentantów Polski w tym jeden zawodnik z Tarnowa - Mirosław Bieniasz (KCP Elzat Regamet Bieniasz Bike Team).

Młodzieżowa Rada Miejska zaprasza uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych do udziału w „Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej”, który odbędzie się 22 stycznia 2014 r.  (środa) od godziny 8.00 na Hali Widowiskowo - Sportowej Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupnicza 8A.

Tarnowscy lekkoatleci i zawodnicy „Sokoła” zapraszają do wspólnego  biegania. Bieg poprowadzą: Rafał Ostrowski, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w biegu na 400m pł. i uczniowie II LO, Mariola Karaś i Jakub Mordyl – medaliści z 2013 roku.

Znaczniki

Archiwalne