TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Wczoraj w siedzibie klubu odbyło się spotkanie „na szczycie” w którym uczestniczyli: prezes klubu Marek Wojtasik, szef rady klubu Krzysztof Zieliński, dyrektor sportowy Dariusz Nytko, kierownik sekcji Marcin Ćwikliński, trener Marcin Manelski, masażysta Jakub Bernacki oraz rzecznik klubu Michał Żurowski.

Miesięczniki National Geographic Polska i NG Traveler po raz piąty uhonorują wybitnych polskich podróżników i naukowców. Zawodniczka Alpinus Azoty Tarnów Team Edyta Ropek jest jedną z pięciu osób nominowanych w kategorii Wyczyn Roku 2010.

Podczas pierwszej kolejki rundy rewanżowej Pawłowski Sport Tarnowskiej Ligi Futsalu nie zabrakło niespodzianki, choć mogło być ich znacznie więcej.

Klub Uczelniany AZS PWSZ w Tarnowie zaprasza do udziału w IX Charytatywnym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa SKOK Kwiatkowskiego. Zgłoszenia do 22 stycznia.

Zawodniczka Alpinus Azoty Tarnów Team Edyta Ropek rozpoczyna sezon startowy 2011. Po raz pierwszy w historii wystartuje w Pucharze Świata we wspinaczce lodowej, który odbędzie się w dniach 21-22 stycznia w szwajcarskim Saas Fee.

Nie lada niespodziankę sprawili siatkarze AZS PGNiG PWSZ Tarnów, którzy w pierwszym spotkaniu rundy play-off Małopolskiej Ligi Akademickiej pokonali faworyzowaną reprezentację Uniwersytetu Jagiellońskiego 2:0 (25:20, 25:21).

Tor kartingowy Daytona zaprasza na II rundę turnieju Daytona Karting Grand Prix, który odbędzie się w niedzielę 23.01.2011 o godzinie 10.00 na torze Daytona Tarnów.

Kana zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich uczniów tarnowskich szkół. Tej zimy bądź aktywny! Kana gwarantuje: świetną zabawę, dobrze zorganizowany czas, mnóstwo atrakcji i niezapomnianą atmosferę. Wszystkie zajęcia są współfinansowane przez Urząd Miasta Tarnowa.

Po emocjonującym pojedynku z drugoligowym Energetykiem Jaworzno i wywalczonym awansie do 1/16 Halowego Pucharu Polski w Futsalu, Tarnowskie Lumaro podejmować będzie drużynę z ekstraklasy futsalu - Pogoń 04 Szczecin.

Joanna Mazurkiewicz, trenująca w jednej z tarnowskich szkół bokserskich, weźmie udział w zgupowaniu wojewódzkich kadr dziewcząt w boksie.

Znaczniki

Archiwalne