TARNÓW / Sport / Aktualności sportowe

Zbliżamy się do finału Plebiscytu Sportowiec Roku 2009 Regionu Tarnowskiego. Jeszcze tylko do północy 31 stycznia możecie Państwo oddawać głosy na swoich faworytów.

Udany występ tenisistów Tarnowskiego Klubu Tenisowego w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Serii 1 Młodzików w Stalowej Woli.

Minęło już kilka tygodni od ogólnopolskiej akcji kwestowania na rzecz pomocy dzieciom z chorobami onkologicznymi. Prezentujemy kilka linków do nagrań relacjonujących przebieg szczytnej akcji. Moto-Orkiestrę w naszym mieście zorganizował AUTO-MOTO-KLUB Tarnowski.

Wszyscy chętni uczniowie tarnowskich szkół, dzieci już od 5 roku życia, młodzież szkolna uczestniczyła w zajęciach kartingowych w ramach "Ferie zimowe Tarnów 2010", podczas których realizowany był program szkoleniowy społecznej akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa" dla telewizji TVN Turbo.

Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, że napastnik tarnowskiej Unii Kamil Nytko został powołany na konsultację Reprezentacji Polski U-18, które odbędzie się w dniach 25-27 stycznia 2010 roku w Gdańsku. Trenerem kadry jest Michał Globisz.

W Spale, w dniach 22 – 24.01.2010, odbywały się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegu. Z Brązowym medalem wraca z Mistrzostw Michał Knapik.

Bezpłatne warsztaty będą miały charakter spotkań dla dzieci i młodzieży w wieku 10-15 lat, a więc dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych i zostaną poświęcone grze praktycznej z minimalną dozą teorii.

Ferie w mieście już na półmetku. Mimo mroźnej aury, organizowane zajęcia i imprezy cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

W niedzielę, 24 stycznia 2010 roku, na torze kartingowym „Speed Race” w Tarnowie, można było spróbować swoich sił w tym nie tak łatwym sporcie, nie posiadając licencji zawodnika ani prawa jazdy.

KU AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz Zarząd SKOK Kwiatkowskiego w Tarnowie, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w imprezie organizowanej na rzecz Angeliki Michalik chorej na stwardnienie rozsiane.

Znaczniki

Archiwalne