TARNÓW / Miasto / Dla mieszkańca / Informacje drogowe

Dobiega końca remont ulicy Narutowicza na odcinku od ulicy Wita Stwosza do ulicy Bandrowskiego. Trwają ostatnie prace, przywrócono także dwustronny ruch samochodowy. Jeżeli nie przeszkodzą warunki pogodowe, drogowcy z placu budowy zejdą 5 maja.

Wykonawca robót związanych z rozbudową ulicy Mickiewicza informuje, że 9 kwietnia, od godz. 15.00 zamierza zamknąć wyjazd z ulicy Legionów i Asnyka do ulicy Mickiewicza. Dodatkowe utrudnienia potrwają około dwóch dni.

8 kwietnia (wtorek) rozpocznie się kolejny etap robót związanych z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego, Witosa i Chemicznej. Roboty prowadzone będą po jego południowej stronie.

Jest to związane z planowanymi przez PKP Cargo intensywnymi dostawami towarów i ich rozładunkiem na bocznicy kolejowej, którą obecnie prowadzony jest objazd. Od czwartku, 3 kwietnia br. nastąpią zmiany w trasie objazdu remontowanej ulicy Narutowicza. Objazd zamkniętego dla ruchu odcinka ulicy Narutowicza kierowany będzie przez ulice: Bandrowskiego, drogę wewnętrzną PKP, Wita Stwosza, Towarową i Drużbackiej.