TARNÓW / Miasto / Aktualności tarnowskie / Promują Tarnów w kraju i zagranicą

Promują Tarnów w kraju i zagranicą

Promują Tarnów w kraju i zagranicą

Tarnowskie Centrum Informacji od lutego promowało miasto i region na imprezach targowych w kraju i zagranicą. Budapeszt, Berlin, Paryż i Mediolan to miejsca gdzie wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego i miastem Kraków, przedstawiciele TCI zachęcali do przyjazdu do Tarnowa.

Na wspólnym stoisku Małopolski nie zabrakło atrakcji w postaci degustacji produktów regionalnych, konkursów i zabaw dla zwiedzających. Natomiast w Sosnowcu, Krakowie i Warszawie TCI wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Tarnowie promowało atrakcje ziemi tarnowskiej wśród potencjalnych turystów krajowych. Konkursy i degustacje potraw z gospodarstw agroturystycznych spod Tarnowa uatrakcyjniły wspólne stoisko.
W połowie maja natomiast, miasto Tarnów promować się będzie podczas Dni Europy w Kijowie. Na zaproszenie Polskiej Ambasady i Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Kijowie promowane będą walory turystyczne miasta oraz związki Tarnowa z Ukrainą. Na głównej ulicy Kijowa – Chreszczatyk, ustawione zostaną namioty kilkudziesięciu państw europejskich w tym namiot Polski. Tarnów promować będą dziewczęta ze Studia Tańca „Honorata”oraz zespół Monk. Warto nadmienić, iż Tarnów to jedyne polskie miasto na tej imprezie, w której szacuje się, że weźmie udział kilkaset tysięcy osób.

Znaczniki

Archiwalne