TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami tarnowskiego teatru.

Prace najlepszych polskich fotoreporterów, laureatów BZ WBK Press Foto 2010 będzie można oglądać od 3 marca w Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury.

Cykl spotkań podróżniczych „za horyzont domu” w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie,to pokaz kultur świata, to wystawy, prezentacje multimedialne, filmy i spotkania z podróżnikami.

Repertuar Kina Millenium od 25 lutego do 3 marca.

Z przyczyn niezależnych od Organizatora i Artysty koncert The Natural Born Chillers, który miał odbyć się w Piwnicach TCK 4 marca 2011, zostaje przełożony na inny termin dogodny dla obu stron.
Zakupione bilety można zwrócić w kasie TCK. Wydane na imprezę zaproszenia utrzymują swoją ważność.

Musical "Skrzypek na dachu" to arcydzieło gatunku będące adaptacją książki Szolema Alejchema, opowiadającą o losach żydowskiej rodziny, skazanej na wygnanie z rodzinnej wsi w carskiej Rosji. Swój sukces zawdzięcza w dużej mierze walorom libretta, które pieczołowicie odtwarza atmosferę i koloryt małej żydowskiej wioski z początku XX wieku. Skrzypek na dachu jest także obrazem przemian w świecie, upadania tradycji, która nie wytrzymuje konfrontacji z nowymi zjawiskami.

Po pięciomiesięcznej przerwie wynikającej z szukania odpowiedniego miejsca zapraszamy na V edycję imprezy "Wszystkie chwyty dozwolone", tym razem do Klubu HDS.

Z powodu dużego zainteresowania filmem "Jak zostac królem" będzie on wyświetlany na ekranie kina Millennium do 3 marca 2011 roku.

Już 2 marca w Centrum Sztuki Mościce wystąpi Adam Pierończyk, natomiast cztery dni później tarnowianie będą mieli okazję posłuchać Piotra Nalepy.

Mikromusic, to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia w Polsce. „Grupa Mikromusic jest zupełnie inna niż cała nasza krajowa scena muzyczna” - powiedział o nich Marek Niedźwiecki. Inteligentnie łączą wiele stylów muzycznych, ale bazują głównie na jazzie i trip hopie.

Archiwalne